Kategorijos

Naujienlaiškis

Gamintojai

Multi kani 800 išorinis filtras Visas vaizdas

Multi kani 800 išorinis filtras

Savybės:

  • Galia - 8W
  • Našumas - 350l/h
  • Akvariumo tūris - 20-320l

 

Prekės kodas: 109441

 

AQUAEL MULTIKANI

-         pirmasis filtras prisitaikantis... prie Jūsų poreikių!

 

Naujas AQUAEL firmos produktas. Pirmasis rinkoje komplektuojamas filtras – MULTIKANI.

Smulkiau

2 Prekės sandėlyje

Dėmesio: Paskutinė prekė sandelyje!

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40€.


By buying this product you can collect up to 471 loyalty points. Your cart will total 471 points


Pradedantieji akvariumistai dažniausiai perka sąlyginai mažus akvariumus ir tik tada, kai „užsikrečia akvariumų liga“ supranta, kad akvariumas yra per mažas jo/jos poreikiams ir ambicijoms. Tada jis perka naują didesnį akvariumą ir vėliau – su augančiu entuziazmu ir galimybėmis – dar ir dar didesnį… Su kiekvieno įspūdingesnio akvariumo pirkimu, savininkui, kaip bebūtų gaila, tenka pirkti ir naują akvariumo įrangą, svarbiausia -  filtrą. Visa akvariumo įranga yra pritaikyta konkrečiam akvariumo dydžiui ir iki šiol nebuvo galimybės pritaikyti jos didesniems akvariumams. Bet dabar tai pagaliau įmanoma! AQUAEL MULTIKANI - pirmasis filtras pasaulyje, patenkinantis kiekvieno akvariumisto ir kiekvieno akvariumo poreikius. Jo unikalaus dizaino dėka, jis gali „didėti“ kartu su akvariumu. Neįmanoma? Įmanoma!

 

MULTIKANI filtras yra cilindro formos konteineris, kuriame yra dangteliai su uždaromaisiais vožtuvais. Konteineris yra užpildytas filtravimo užpildais (kempinės ir keramikinis užpildas yra komplekte), kurie efektyviai valo vandenį. Tačiau, tai nėra viskas! AQUAEL siūlo platų papildomų konteinerių pasirinkimą, užpildytų įvairiais mechaniniais, biologiniais ar cheminiais užpildais. Jie gali būti komplektuojami nuosekliai (kuriant „koloną“) ir lygiagrečiai (kuriant „kolonų“ grupes), palaipsniui didinant filtravimo galingumą. Maksimaliai galima sujungti 8 konteinerius! Todėl – priklausomai nuo konteinerių kiekio – filtras gali efektyviai dirbti tiek20 litrų, tiek ir300 litrų akvariume! Filtras veikia nepriklausomo siurblio pagalba (našumas 650 l/h), kuris gali būti tiek akvariumo viduje, tiek jo išorėje. Šio sprendimo dėka, filtras gali būti statomas spintelėje, šalia akvariumo arba net virš jo. Filtro valymas yra labai paprastas, kadangi uždaromieji vožtuvai su by-pass funkcija leidžia atjungti norimą konteinerį nestabdant vandens srauto ir neišjungiant siurblio. Specialaus rakto dėka, kuris pridedamas kartu su filtru, konteinerių keitimas yra labai lengvas ir paprastas.

 

MULTIKANI filtras yra puikus pasirinkimas visiems akvariumistams, kurie svarsto galimybę ateityje keisti turimą akvariumą į didesnį. Neribotos šio prietaiso galimybės dėka, galima ne tiktai taupyti pinigus, bet ir išsaugoti biologinio filtravimo tęstinumą naujame akvariume. Tokiu būdu pagreitinsite akvariumo brendimo procesą, o vanduo taps krištolinio skaidrumo.

Klientų komentarų kol kas nėra.