Kategorijos

Naujienlaiškis

Gamintojai

Pardavėjo tapatybė ir adresas

Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su MB "Žuvytės.com" kurios buveinės adresas Jogailos 7, Vilnius.
 
Sutarties sudarymas
Paspaudę mygtuką "Siųsti Užsakymą", Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai Jūs gaunate patvirtinimą apie prekių išsiuntimą arba gaunate prekes.
 
Kainos
Čia nurodytos kainos yra jau su įskaičiuotu įstatymu numatytu pridėtinės vertės mokestis. 
 
Pristatymo išlaidos ir terminai
Pristatymo kaina priklauso nuo pasirenkamo pristatymo būdo ir užsakymo vertės. Jei užsakytų prekių vertė viršys 150 Lt, visas prekes darbo dienomis Jums pristatysime nemokamai. Tai dar viena priežastis, kodėl verta pirkti www.zuvytes.com elektroninėje parduotuvėje! Pristatymo termimas priklauso nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. 
 
Atsiskaitymo būdai
Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus:
  • apmokėti pavedimu;  
  • atsiskaityti grynaisiais įteikiant prekes
  • grynaisiais atsiimant užsakymą ofise Jogailos g. 7, Vilnius
  • per PayPal mokėjimo sistemą

Smulkesnę informaciją matysite užsakymo įforminimo metu, rinkdamiesi pageidaujamą atsiskaitymo būdą.

   
Garantijos

 Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba patiekiama prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą. Daugiau informacijos apie gamintojo teikiamas garantijas rasite prie prekės pridedamose instrukcijose.