Kategorijos

Naujienlaiškis

Gamintojai

Purigen sintetinis adsorbentas akvariumams, 100 ml Visas vaizdas

Purigen sintetinis adsorbentas akvariumams, 100 ml

Prekės kodas: 000116016606

Smulkiau

3 Prekės sandėlyje

Dėmesio: Paskutinė prekė sandelyje!

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20€.


By buying this product you can collect up to 225 loyalty points. Your cart will total 225 points


Purigen® yra aukščiausios kokybės sintetinis adsorbentas, kuris yra nepanašus į jokį kitą filtravimo produktą. Tai nėra jonitų ar adsorbentų mišinys, bet unikalus akytas sintetinis polimeras, kuris pašalina tirpius ir netirpius nešvarumus . Purigen® kontroliuoja amoniako, nitritų ir nitratų kiekį pašalindamas organines atliekas. Purigen poveikis mikroelementams yra minimalus. Priemonė gerokai padidina redoksikaciją, suteikia vandeniui skaidrumą. Purigen® palaipsniui tamsėja , tačiau lengvai atnaujinamas balikliu. Purigen® skirtas jūrų ir gėlo vandens talpose.

Purigen® yra efektyviausia organinė filtravimo derva rinkoje.Purigen® pašalina atliekas greičiau nei kitos priemonės.

Purigen ™ disponuoja sustiprintu pajėgumu, atsižvelgiant į paviršiaus plotą. Visos kitos dervos rinkoje yra sferiniai ekstruzinio karoliukai. Šie karoliukai užstringa net po mikroskopu. Purigen® yra sferinio ir macroreticularinio tipo Jis turi mikroskopines poras, kurios gali padidinti savo veikimo plotą.

 

Purigen® taip pat gali būti regeneruojamas. Purigen® gali keisti spalva nuo šviesiai geltonos iki tamsiai rudos ar beveik juodos. Ji gali būti regeneruotas balikliu ir vandens tirpalu. Balinimas tiesiog "sudegins" organinius junginius.Kai regeneravimo procedūra atliekama jonų mainų tikslais dėl vandens sūrumo nebus pašalintos organinės medžiagos.

 

Nuplaukite prieš naudojant. 250 ml skirta iki 1000 L (250 JAV galonų) talpoms 6 mėnesiams. Medžiagos išsekimas matosi kai pasireiškia ryškios spalvos karoliukai iki tamsiai rudos ar juodos spalvos.

 

Regeneravimas: Suberti 1: 1 baliklio: vandens tirpale 24 valandas (ne metaliniame bake) gerai vėdinamoje patalpoje ir atokiau nuo vaikų. Naudokite reguliariai 8,25% hipochlorito namų baliklio (be kvapų, jokių dažiklių, ). gerai išskalaukite, tada pamerkite 8 valandas su tirpalu, kuriame yra 4 šaukštai Prime® . Gėlame vandenyje- mirkymas 4 valandas su tirpalu, kurio sudėtyje 2 šaukštai buferio puodeliui vandens (Discus Buffer®, neutralus Regulator®). Originali spalva tuomet turėtų būti atkurta ir Purigen® yra paruoštas pakartotiniam naudojimui. Atsargiai: Negalima pakartotinai naudoti, jei yra aptinkamas baliklio / chloro kvapas . Kilus abejonėms, pamirkykite karoliukus nedidelame kiekyje vandens ir atlikite bandymus su chloro su chloro tyrimo rinkiniu.

Klientų komentarų kol kas nėra.