All best sellers
Pseudotropheus crabro
  • Pseudotropheus crabro
  • Pseudotropheus crabro
  • Pseudotropheus crabro
  • Pseudotropheus crabro
  • Pseudotropheus crabro

Pseudotropheus crabro

Rating 
€3.50
Tax included
Quantity
Out-of-Stock

 

Site uses secured connection

Description
Šeima Cichlidae
Gyvenamoji vieta Malavio ežeras, Afrika
Dydis 10 - 12cm.
Charakteris agresyvi
Gyvenimo trukmė iki 10 metų
Akvariumo dydis nuo 120ltr.
pH 7.5 - 8.2
dH 8,0 – 14,0°, dGH 12.0 - 25.0 N
Temperatūra

24 - 26°C

 

Pseudotropheus crabro - gėlavandenė Cichlidae šeimos žuvis. Taip pat ji žinoma, kaip ciklidas vapsva (Hornet cichlid). Šios žuvys gyvena akmeninguose Malawi ežero arealuose, dažniausiai  sutinkamos didesniuose urvuose. 

P. Crabro
 turi pailgą kūną, išpuoštą vertikaliais geltonais, juodais, rudais dryžiais. Jaunų, nesubrendusių žuvų spalvos yra šviesesnės ir paryškėja joms subrendus. Ypatingai paryškėja patinai. Dar ši žuvis, matomai dėl gebėjimo staiga pakeisti spalvą, vadinama chamelonu.


P. Crabro paprastai užauga iki 10-12 cm., nors gali užaugti ir iki 15 cm. Kaip ir daugelis kitų Malawi ežero ciklidų šios žuvys mailių inkubuoja burnoje.

P. Crabro turėtų būti laikomi didesniuose akvariumuose su gausybe slėptuvių iš akmenų ar medžio šakų, šaknų. Gali augti tvirti ir greitai augantys augalai.
 

Akvariume šios žuvys valgo viską, kas joms siūloma, turi nepasotinamą apetitą, dėl to stulbinančiai greitai auga, bet taip pat, dėl to gali turėti žarnyno trakto sutrikimų. Tam, kad šių problemų išvengti, maisto racione turėtų būti augalinio maisto. Maitinti uodo trūklio lervomis dažnai nerekomenduojama, priešingu atveju žuvys turės virškinimo problemų, gali atsirasti ir vandenligė.

Product Details
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Pseudotropheus crabro

Pseudotropheus crabro

Write your review
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Kodas: N955

Pelvicachromis super red

Atsiliepimas(-ai): 0

Nuotraukos yra informacinio pobūdžio. Žuvies dydžio ir tikslaus kiekio klausti tel 860937908 Žuvys siunčiamos autobusų siuntomis kai lauko temperatūra per parą nenukrinta žemiau -5C ir nepakyla aukščiau +30C. Žuvis apžiūrėti ir įsigyi galite parduotuvėje Vilniuje Jogailos g. 7

Daugiau
Yra sandėlyje

Follow us on Facebook