All best sellers
Afrikos krabas
  • Afrikos krabas
  • Afrikos krabas
  • Afrikos krabas
  • Afrikos krabas
  • Afrikos krabas

Afrikos krabas

Rating 

Vaivirykštinis krabas Cardisoma armatum

€13.20
Tax included
Quantity
Out-of-Stock

 

Site uses secured connection

Description

Kilmė Vakarų Afrika. Mėlynas šarvas, oranžiškai raudonos kojos ir žnyplės su baltais galais. Dydis 10-20cm. Nelaisvėje užauga mažesni. Gyvena iki 12m, nelaisvėje 5-7metus. Charakteris agresyvus. Puola mažesnius už save. Tupi ramiai valandų valandos ant savo mėgiamos vietos, rausiasi į gruntą. Dažnai sėdi sekliame vandenyje akis iškišę virš vandens lygio. Kai pripranta prie šeimininkų, leidžiasi šeriami pincetu ar iš rankų. Geriausia laikyti vienus, be kitų rūšių ir po vieną. vaivorykštinių krabų terariume sausumos turėtų būti daugiau nei vandens. Sausumoje turėtų būti smėlio ar žvyro, substratas nėra itin svarbus. Taip pat pridėkite šaknų, akmenų, kad krabas turėtų kur slėptis ir laipioti, taip pat lengviau išlipti. Vienam krabui reikėtų apie 30L talpos. Vandens temperatūra turėtų būti 20-28C. Krabai yra visaėdžiai. Juos galite šerti vaisiais, daržovėmis, jūros gėrybėmis, jaučio širdimi, smulkinta mėsa, uodų lervomis ir t.t. Taip pat mielai suvalgytų ir Jūsų akvariumo augalus. Maistą patartina duoti kuo įvairesnį. Kaip ir visi bestuburiai - jautrūs variui.  

Product Details
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Afrikos krabas

Afrikos krabas

Vaivirykštinis krabas Cardisoma armatum

Write your review
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Kodas: KA31

Neritina Snail Sun

Atsiliepimas(-ai): 0

Reikiamo kiekio ir dydžio klausti tel. 860937908 Nuotraukos yra informacinio pobūdžio. Gyvūnai siunčiami autobusų siuntomi kai lauko temperatūra per parą nenukrinta žemiau -5C ir nepakyla aukščiau +30C

Daugiau
Yra sandėlyje

Scabies crispata

Atsiliepimas(-ai): 0

Nuotraukos yra informacinio pobūdžio.  Gyvūnai siunčiami autobusų siuntomis kai lauko temperatūra per parą nenukrinta žemiau minus 5C ir nepakyla aukščiau +30C. Dydžio ir reikiamo kiekio klausti. 

Daugiau
Yra sandėlyje

Follow us on Facebook