All best sellers
Krevetė Red Cherry
  • Krevetė Red Cherry
  • Krevetė Red Cherry
  • Krevetė Red Cherry
  • Krevetė Red Cherry

Krevetė Red Cherry

Rating 

Neocardina heteropoda 1,5-2cm

€2.40
Tax included
Quantity
Out-of-Stock

 

Site uses secured connection

Description

Gėlavandenės krevetės kilusios iš Taivano. Laikomos bendruose akvariumuose. Gamtoje šios krevetės yra žaliai rudos spalvos. Pilnai suaugusi krevetė gali būti 4cm dydžio. Pirmenybę teikia švariam vandeniui, kurio pH 6,5-8, temperatūra 14-30C. geriausiai jaučiasi esant 22C. Gyvenimo trukmė 1-2metai. Krevečių Red Cherry priežiūra paprasta. Prisitaiko prie įvairių vandns sąlygų. Gali gyventi tokiomis pačiomis sąlygos kaip ir dauguma akvariuminių žuvų. Galima laikyti akvariumuose nuo 4L. Didžiąją laiko dalį krevetės praleidžia sėdėdamos ant augalų, arba slėpdamosios ypač po išsinėrimo. Valgo dumblius ir mikroorganizmus, kurie įsikuria ant augalų lapų. Krevečių akvariumui puikiai tinka tokie augalai kaip Javos samana arba Javos papartis. Krevečių raudona spalva sudaro puikų kontrastą šių augalų tamsiai žaliai spalvai. Augalai tokie kaip ragalapis, Ceratopteris thalictroides, vandens hiacintas ir Elodea gali būti ne tik kaip dekoracija, bet ir kaip filtras sugeriantis fosfatų ir nitratų perteklių. Red Cherry krevetės savo spalvą gali derinti prie grunto spalvos ar fono. Esant šiesiam gruntui ar fonui jos gali tapti šviesios - kartais net perregimos. Ant tamsaus grunto jos išryškėja visa savo vyšnine spalva. Spalvos intensyvumas taip pat priklauso nuo maisto kokybės, vandens pH ir temperatūros. Red Cherry - visiškai neagresyvios krevetės. Aktyvios dienos metu. galima jas stebėti kaip aktyviai jos nurinkinėja nuo augalų dumblius.

Product Details
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Krevetė Red Cherry

Krevetė Red Cherry

Neocardina heteropoda 1,5-2cm

Write your review
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Kodas: K545

Neocaridina denticulata

Atsiliepimas(-ai): 0

Gyvūnai siunčiami autobusų siuntomis kai lauko temperatūra per parą nenukrinta žemiau -5C ir nepakyla aukščiau +30C. Reikiamo kiekio ir kitais klausimais kreipkitės telefonu nr. 860937908

Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: K548

Clithon thorn zebra

Atsiliepimas(-ai): 0

Dygliuota Nerite sraigė. Reikiamo kiekio klausti tel 860937908. Gyvūnai siunčiami autobusų siuntomis kai lauko temperatūra nenukrinta žemiau -5C ir nepakyla aukščiau +30C.

Daugiau
Yra sandėlyje

Follow us on Facebook