All best sellers
Starter Bakterien
  • Starter Bakterien

Starter Bakterien

Rating 

Prekės kodas: 911-ve

150g

€17.38
Tax included
Quantity
Out-of-Stock

 

Site uses secured connection

Description

Starter Bakterien® Micro - tai probiotikų mišinys, skirtas gėlavandenių dirbtinų akvakultūros ekosistemų formavimo, evoliucionavimo ir stabilizavimo procesui valdyti.

Preparatas tinka:
1. Probiotikų dėka suformuoti aktyvią akvakultūros ekosistemą, teigiamą mikrobiologinį foną, reguliuoti azoto apykaitos ciklą, mažinti organinius teršalus, mažinti ir riboti detrito kiekį, slopinti metano ir kitų nuodingų dujų formavimosi procesą.
2. Probiotinėmis medžiagomis reguliuoti puvimo procesus, tuo pačiu stabilizuoti deguonies kiekį vandenyje.
3. Puikiai formuoti ir evoliucionuoti naują akvakultūros ekosistemą.

Naudojimas:
1. Kas antrą savaitę įdėti pusė arbatinio šaukštelio bioaktyvaus preparato į 100l akvariumo vandens. Dviguba dozė skirta pastoviam dideliam detrito kiekio šalinimui.
2. Formuojant ekosistemą, pradinis preparato įnašas - dviguba dozė, vėliau (iki stabilizuosis ekosistema) kas savaitę po 1 arbatinį šaukštelį į 100l vandens.
3. Po filtro plovimo, dalinio vandens keitimo - įprasta preparato naudojimo dozė.
4. Po medikamentinio (antibiotikinio) gydymo - pakeisti 50% akvariumo vandens, vaistų likučiams surišti panaudoti aktyviąją anglį, formuoti ekosistemą, kaip aprašyta 2. punkte.
Probiotinio preparato koloidinė būsena išnyksta kelių valandų laikotarpyje. Preparatų naudojimo metu išjungti UVC filtrą.
Pastaba. Preparatą naudoti po žuvų šėrimo!

Sudėtis: natūralūs (genetiškai nemodifikuoti), aerobiniai ir fakultatyviai anaerobiniai, nitrifikuojantys ir denitrifikuojantys gyvi mikroorganizmai (6x10h9 - 100% stabilios bakterinės sporos), kalcitas, dolomitas, zeolitas, kalcis, magnis, cinkas, kobaltas, kalis, mikroelementai ir kt.

Laikymo sąlygos:
sausai, kambario temperatūroje (neužšaldyti, neviršyti 35°C), saugoti nuo UV ir tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo vaikų ir naminių gyvūnų.
Gaminimo serijos numeris nurodytas ant dėžutės dugno. Galioja 12 mėn. nuo atidarymo dienos.
Galimos kombinacijos su kitais bioaktyviais priedais - biologinis produktas su Biobird® ir Unipond® preparatais derinamas įvairiomis kombinacijomis. Nenaudoti su kitomis bioaktyviomis priemonėmis. Puikūs rezultatai pasiekiami, derinant naudojimą su Algenkiller® Micro Premium® (150g/2.000l) ir Biobird® bioenergetiniais vandens gaivintuvais.

Product Details
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Starter Bakterien

Starter Bakterien

Prekės kodas: 911-ve

150g

Write your review
16 other products in the same category:

Brand: Easy Life

Easy Start 1000ml

Review(s): 0

EasyStart biologinis vandens aktyvatorius Prekės kodas: ESLES1004   Easy Life EasyStart biologinis aktyvatorius naujo akvariumo ar filtro paleidimui.

More
In stock

Follow us on Facebook