All best sellers
Sidabrinė Arovana
  • Sidabrinė Arovana
  • Sidabrinė Arovana
  • Sidabrinė Arovana
  • Sidabrinė Arovana
  • Sidabrinė Arovana
  • Sidabrinė Arovana

Sidabrinė Arovana

Rating 
€23.10
Tax included
Quantity
Out-of-Stock

 

Site uses secured connection

Description

Pagal Feng-shui filosofiją, arovanos yra turtų nešėjos, Azijos šalyse arovana laikoma gerovės simboliu, o akvariumas su tokia žuvimi byloja apie namų šeimininko turtus ir respektabilumą. Tai viena populiariausių žuvų pasaulyje. Arovana - viena archaiškiausių žuvų mūsų planetoje. Arovanos – žuvų pasaulio ilgaamžės, nes jų gyvenimo trukmė siekia 50 metų. Kultinės žuvys laikomos specialiuose uždaruose akvariumuose, nes stambios arovanos sugeba iš vandens iššokti net 3 metrus. Arovanos turi puikų apetitą ir minta kirmelėmis, vabzdžiais, moliuskais, varlėmis ir net nedideliais driežais, todėl šios žuvys gali išaugti iki metro ilgio. Sidabrinė Arovana, Osteoglossum bicirrhosum, yra gėlavandenė žuvų šeimos Osteoglossidae atstovė. Paprastai laikomos akvariumuose. Terminas "Osteoglossum" reiškia "kaulų liežuvis", o "bicirrhosum" reiškia "du ūsai" (iš graikų kalbos). Ši rūšis yra aptinkama Amazonės upės baseine, Rupununi ir Oyapock upėse Pietų Amerikoje, taip pat Gajanos ežeruose. Ši žuvis yra gana didelė, turi ilgą kūną su smaila uodega, nugaros ir analinis pelekai tęsiasi iki pat mažojo uodegos peleko, su kuriuo jie beveik susilieja. Skirtingai nuo juodosios Arovanos, sidabrinės Arovanos turi tą pačią spalvą per visą jų gyvenimą.

Arovanos priežiūra. Maitinti šaldytu ir gyvu maistu, tokiu kaip : krevetės, tarakonai, varlės, driežai, svirpliai, žuvis. Taip pat sausu maistu. Ideali vandens temperatūra arovanai yra tarp 24 ir 30 laipsnių Celcijaus. Jei vanduo vėsus, iškart įjunkite šildytuvą, kol jis pasieks idealią temperatūrą. Idealus pH arovanai yra tarp 6 ir 8.5. Rekomenduojamas vandens kietumas iki 15. Taipogi, reikėtų rūpintis akvariumo higiena. Kas dvi dienos reikėtų pakeisti apie 10% akvariumo vandens. Nelaisvėje gali užaugti iki 90cm. Arovanos jaunikliui reikėtų maždaug 180 x 60 x 60 cm išmatavimų akvariumo. Gali būti laikomos su didelėmis žuvimis, kurios netaptų maistu arovanai. Dauginamasis nelaisvėje neįmanomas.

Product Details
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Sidabrinė Arovana

Sidabrinė Arovana

Write your review
16 other products in the same category:

Oryzias woworae

Review(s): 0

Žuvies dydžio ir tikslaus kiekio klausti. tel 860937908 Apžiūrėti ir nusipirkti galima parduotuvėje adresu Jogailos g. 7, Vilnius. Siunčiama autobusų siuntomis kai paros temperatūra nenukrinta žemiau -5 ir aukščiau +30C.

More
In stock

Follow us on Facebook