All best sellers
PRODAC NUTRON FERRO 100 ml
  • PRODAC NUTRON FERRO 100 ml

PRODAC NUTRON FERRO 100 ml

Rating 
€3.80
Tax included
Quantity
In Stock

 

Site uses secured connection

Description

Skystos, geležies junginių, trąšos, skirtos akvariuminiams augalams, reikalaujantiems specifinės priežiūros. Net ir gerai prižiūrimuose akvariumuose, kai kurių augalų, ypač silpnų ir jautrių, lapai dažnai pagelsta, tampa trapūs ir permatomi. Tai gali įvykti, jeigu trūksta geležies, kalio ir magnio, arba netinkamai tręšiama fosfatais. Šios problemos sprendimas – reguliarus NUTRONFERRO trąšų naudojimas. Šios trąšos specialiai sukurtos silpnų ir jautrių akvariuminių augalų priežiūrai. Jų sudėtyje yra didelis procentas dviejų skirtingų formuluočių lengvai įsisavinamos geležies ir vitamino C. Be to, NUTRONFERRO būtina naudoti, norint sustabdyti augalų nykimą kai trūksta maistingų medžiagų.

Naudojimas ir dozavimas: prieš naudojimą flakoną suplakti, vieną kartą savaitėje 40 l vandens kiekiui pilti 10 ml preparato.

Dėmesio: supylus šias trąšas, vanduo gali pasidaryti matinis. Šis reiškinys išlieka 6-8 val., po to, vanduo skaidrėja ir nekeičia akvariumo biologinės pusiausvyros. Siekiant gausesnio augalų augimo, patariama NUTRONFERRO derinti (kas antrą savaitę) su firmos PRODAC gamybos NUTRONFLORA trąšomis, turtingomis mineralinėmis medžiagomis ir augimo hormonais.

Product Details
Prodac
14 Items
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

PRODAC NUTRON FERRO 100 ml

PRODAC NUTRON FERRO 100 ml

Write your review
16 other products in the same category:

Follow us on Facebook