Pristatymas ir gražinimas

Užsakymų pristatymo terminas yra iki 14 darbo dienų. Gyvų prekių papildymas vyksta kas 2 savaites. Pristatome keliais būdais:

1. Atvežame patys jei turime pakankamai užsakymų kad pasidengtų transportavimo išlaidos. Atvežame sunkias siuntas virš 35kg, kurių dėl svorio nepriima kurjeriai.

2. Siunčiame per siuntų tarnybą, kurjeris siuntą pristato Jūsų nurodytu adresu. Kurjeriui nepatikime gyvų žuvų, akvariumų ir kitų dūžtančių prekių. Todėl gyvas siuntas, trapias ir didesnių matmenų, netelpančių į paštomatą siunčiame per

3. Autobusų siuntas. Tokią siuntą reikia pasiimti iš Jūsų miesto autobusų siuntų skyriaus, ar autobuso. Šiuo būdu užsakymas apmokamas tik bankiniu pavedimu.

 Gyvos žuvys gali būti transportuojamos ne ilgiau 12valandų - tai siaurina kurjerių ratą. Gyvos žuvys, augalai ir šaldyti produktai transportuojami priklausomai nuo oro sąlygų. Šaldyti produktai siuntimo metu gali atšilti, tačiau, jei nedelsiant juos padėsite į šaldiklį, tai prekės kokybei įtakos neturi reikšmės.

 Įrangai suteikiama garantija kokią nurodo gamintojas. Kokybiškos prekės atgal nepriimamos. Perkant gyvas žuvytes kompensuosime nuostolius, jei žuvytė atvyko nesėkmingai, tačiau jei delsėte įleisti į savo akvariumą ar netinkamai įleidote ir patyrėte nuostolių - jie nebus kompensuojami. Jei prekės neturėsime sandėlyje - susisieksime su Jumis ir pasiūlysime alternatyvią prekę. Jei užsakymas vėluos - taip pat susisieksime su Jumis.

Jei prekės nepasiėmėte iš paštomato ir ji sugrįžo atgal turite susisiekti telefonu ar elektroniniu paštu dėl pakartotinio siuntimo. Jei užsakymas buvo išsiųstas, peradresuotas ar neatsiimtas dėl kliento kaltės pinigai už užsakymą gali būti grąžinti atminusavus užsakymo transportavimo išlaidas. 

Klientas yra atsakingas už tiklių duomenų, kurie reikalingi perduoti siuntai, pateikimą. 

Svarbu!
Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo dokumentą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra tinkama, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų.

Taip pat priimami užsakymai jus dominančioms prekėms augalams ir gyvūnams. Iškilus bet kokiems klausimams - klauskite specialisto telefonu 860937908, skype zuvytes.com arba elektroniniu paštu [email protected]

Присоединяйтесь к нам в Facebook