Все популярные товары
Starter Bakterien
  • Starter Bakterien

Starter Bakterien

Рейтинг 

Prekės kodas: 911-ve

150g

17,76 €
С НДС
Количество
В наличии

 

Сайт использует защищеный протокол

Описание

Starter Bakterien® Micro - tai probiotikų mišinys, skirtas gėlavandenių dirbtinų akvakultūros ekosistemų formavimo, evoliucionavimo ir stabilizavimo procesui valdyti.

Preparatas tinka:
1. Probiotikų dėka suformuoti aktyvią akvakultūros ekosistemą, teigiamą mikrobiologinį foną, reguliuoti azoto apykaitos ciklą, mažinti organinius teršalus, mažinti ir riboti detrito kiekį, slopinti metano ir kitų nuodingų dujų formavimosi procesą.
2. Probiotinėmis medžiagomis reguliuoti puvimo procesus, tuo pačiu stabilizuoti deguonies kiekį vandenyje.
3. Puikiai formuoti ir evoliucionuoti naują akvakultūros ekosistemą.

Naudojimas:
1. Kas antrą savaitę įdėti pusė arbatinio šaukštelio bioaktyvaus preparato į 100l akvariumo vandens. Dviguba dozė skirta pastoviam dideliam detrito kiekio šalinimui.
2. Formuojant ekosistemą, pradinis preparato įnašas - dviguba dozė, vėliau (iki stabilizuosis ekosistema) kas savaitę po 1 arbatinį šaukštelį į 100l vandens.
3. Po filtro plovimo, dalinio vandens keitimo - įprasta preparato naudojimo dozė.
4. Po medikamentinio (antibiotikinio) gydymo - pakeisti 50% akvariumo vandens, vaistų likučiams surišti panaudoti aktyviąją anglį, formuoti ekosistemą, kaip aprašyta 2. punkte.
Probiotinio preparato koloidinė būsena išnyksta kelių valandų laikotarpyje. Preparatų naudojimo metu išjungti UVC filtrą.
Pastaba. Preparatą naudoti po žuvų šėrimo!

Sudėtis: natūralūs (genetiškai nemodifikuoti), aerobiniai ir fakultatyviai anaerobiniai, nitrifikuojantys ir denitrifikuojantys gyvi mikroorganizmai (6x10h9 - 100% stabilios bakterinės sporos), kalcitas, dolomitas, zeolitas, kalcis, magnis, cinkas, kobaltas, kalis, mikroelementai ir kt.

Laikymo sąlygos:
sausai, kambario temperatūroje (neužšaldyti, neviršyti 35°C), saugoti nuo UV ir tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo vaikų ir naminių gyvūnų.
Gaminimo serijos numeris nurodytas ant dėžutės dugno. Galioja 12 mėn. nuo atidarymo dienos.
Galimos kombinacijos su kitais bioaktyviais priedais - biologinis produktas su Biobird® ir Unipond® preparatais derinamas įvairiomis kombinacijomis. Nenaudoti su kitomis bioaktyviomis priemonėmis. Puikūs rezultatai pasiekiami, derinant naudojimą su Algenkiller® Micro Premium® (150g/2.000l) ir Biobird® bioenergetiniais vandens gaivintuvais.

Подробнее о товаре
3 шт.
Отзывы

Еще нет отзывов.

Оставьте свой отзыв

Starter Bakterien

Starter Bakterien

Prekės kodas: 911-ve

150g

Оставьте свой отзыв
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Присоединяйтесь к нам в Facebook