Все популярные товары
PD Canine h/d 5 kg
  • PD Canine h/d 5 kg

Hill's PD Canine h/d 5 kg

Рейтинг 

Pašaras širdies ligomis sergantiems šunims
Prekės kodas: 4357M 

162,84 €
С НДС
Количество
Нет в наличии

 

Сайт использует защищеный протокол

Описание

Canine h/d – gydant įgimtą širdies nepakankamumą (vidutinį ir intensyvų), Kepenų ir inkstų ligas, kai pagrindine priežastimi yra hipertenzija ar skysčių sulaikymas.

Tikslas – kontroliuoti natrio, chlorido, kalio ir magnio kiekį bei papildomai aprūpinti L-karnitinu ir taurinu. Optimaliai apriboti natrio ir chlorido kiekiai padeda sumažinti natrio ir skysčių sulaikymo klinikinius požymius įgimtu širdies nepakankamumu sergantiems šunims. Optimalūs kalio ir magnio kiekiai sumažina hipokalemijos bei hipomagnezijos bei hiperkalemijos riziką.

Prescription Diet Canine h/d yra mažesnis natrio ir chlorido kiekis, padedantis kepenų ir inkstų ligomis sergantiems šunims kontroliuoti hipertenzijos ir/arba skysčių sulaikymo klinikinius požymius.

Подробнее о товаре
Отзывы

Еще нет отзывов.

Оставьте свой отзыв

Hill's PD Canine h/d 5 kg

Hill's PD Canine h/d 5 kg

Pašaras širdies ligomis sergantiems šunims
Prekės kodas: 4357M 

Оставьте свой отзыв
В этой категории 16 товаров:

Hill's PD Canine w/d 4kg

Отзыв(ы): 0

Canine w/dTM – siekiant išvengti mažiau aktyvių, sterilizuotų ar linkusių tukti suaugusių šunų nutukimo, esant cukriniam diabetui, hiperlipidemijai, kolitui, vidurių užkietėjimui, limfagyslių išsiplėtimui, tukti linkusių šunų struvitinių šlapimo akmenų susidarymo prevencijaiPrekės kodas: 6658M

Еще
По наличию

Присоединяйтесь к нам в Facebook